Obrona rozprawy doktorskiej mgr. Tomasza Snarskiego

Snarski

W dniu 14 lutego 2017 roku przed Komisją ds. Rozpraw Doktorskich nr III odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Tomasza Snarskiego pt. „Debata Hart – Fuller i jej znaczenie dla filozofii prawa”. Promotorami rozprawy byli: prof. zw. dr hab. Jarosław Warylewski, prof. zw. dr hab. Jerzy Zajadło, natomiast recenzentami: prof. dr hab. Piotr Kardas z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prof. UG, dr hab. Kamil Zeidler.

Rozprawa doktorska mgr. Tomasza Snarskiego ma charakter interdyscyplinarny (teoria i filozofia prawa, prawo karne materialne).

Komisja Rady Wydziału, po przeprowadzeniu publicznej obrony rozprawy doktorskiej, podjęła jednogłośnie uchwałę rekomendującą Radzie Wydziału nadanie mgr. Tomaszowi Snarskiemu stopnia doktora nauk prawnych. Jednocześnie Komisja Rady Wydziału wnioskowała o wyróżnienie rozprawy doktorskiej.

W dniu 27 lutego 2017 r. Rada Wydziału Prawa i Administracji UG podjęła uchwały o nadaniu mgr. Tomaszowi Snarskiemu stopnia doktora nauk prawnych oraz o uznaniu rozprawy doktorskiej mgr. Tomasza Snarskiego za wyróżniającą się.

Data publikacji: wtorek, 28. luty 2017 - 08:27; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 31. Sierpień 2018 - 15:32; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski