fbpx Międzywydziałowa Szkoła Prawa Francuskiego | Wydział Prawa i Administracji

Międzywydziałowa Szkoła Prawa Francuskiego

W dniu 4 grudnia 2019 r. Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG, podpisał z Dziekanem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, dr hab. Jarosławem Dobkowskim, prof. UWM, porozumienie, dzięki któremu doszło do przekształcenia dotychczas działającej na naszym wydziale Szkoły Prawa Francuskiego w szkołę międzywydziałową, co umożliwi jej dalszy rozwój i rozszerzy zakres działania.

Szkoła Prawa Francuskiego, kierowana obecnie przez dr Annę Klimaszewską, funkcjonuje z powodzeniem od 2012 r. Aktualnie trwa rekrutacja do nowej edycji MSPF. Więcej informacji na stronie Szkoły: https://prawo.ug.edu.pl/oferta/szkoly_prawa_obcego/szkola_prawa_francuskiego

Fotorelacja:

MSPF 1MSPF 2MSPF 3