Wirtualne Targi Kół Naukowych

targi

W najbliższy czwartek (15.10.2020 r.) o godz. 19:00 odbędą się Wirtualne Targi Kół Naukowych WPiA UG organizowane przez Radę Samorządu Studentów. Do wydarzenia można dołączyć za pośrednictwem platformy Teams:

Wirtualne Targi KN to idealna okazja, aby poznać Koła Naukowe działające na WPiA UG, a także ich dotychczasową oraz planowaną aktywność.  Celem wydarzenia jest umożliwienie zaangażowania się w działalność studencką, pomimo obowiązującego stanu zagrożenia epidemiologicznego. Podczas Wirtualnych Targów zaprezentuje się kolejno 9 Kół Naukowych działających na WPiA UG: Klub Debat "Ars bene dicendi", ELSA Gdańsk, KN Kryminologii, KN Kultura na Prawo, KN Postępowania Cywilnego, KN Prawa Pracy "Labor omnia vincit", KN Prawa Ubezpieczeniowego, KN Prawa Unii Europejskiej i Porównawczego, Studencka Uniwersytecka Poradnia Prawna.

Data publikacji: środa, 14. Październik 2020 - 14:58; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 14. Październik 2020 - 15:00; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski