Wykład "New Laws of Robotics - Defending Human Expertise in the Age of AI"

Prof. Maciej Barczewski oraz prof. Edward Lee zapraszają studentów naszego Wydziału do wysłuchania wykładu prof. Franka Pasquale pt. "New Laws of Robotics: Defending Human Expertise in the Age of AI", który odbędzie się on-line 20 listopada (piątek) o godz. 19:00 czasu polskiego.

Frank Pasquale jest profesorem prawa w Brooklyn Law School i ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji, algorytmów i uczenia maszynowego oraz autorem książki „New Laws of Robotics: Defending Human Expertise in the Age of AI” (Harvard University Press, 2020). Jest również przewodniczącym Podkomisji ds. Prywatności, Poufności i Bezpieczeństwa Narodowego w Departamencie Zdrowia i Opieki Społecznej USA.

Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji pod następującym adresem:

Data publikacji: wtorek, 17. Listopad 2020 - 10:20; osoba wprowadzająca: Joanna Marszałek Ostatnia zmiana: wtorek, 8. Grudzień 2020 - 15:15; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski