Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

Szanowni Państwo, Drodzy Studentki i Studenci,

przesyłamy nasze najlepsze życzenia noworoczne. Bardzo się cieszymy i jesteśmy ogromnie wdzięczni, że nasze zaproszenie do udziału we wspólnym składaniu życzeń przyjęli nasi Partnerzy i Przyjaciele – przedstawiciele wysokich organów: Władzy sądowniczej, Służby Więziennej i prawniczych samorządów zawodowych: Adwokatury, Notariatu i Radców prawnych. Pragniemy pokazać Państwu – naszym  Studentkom i Studentom, Wykładowcom, Administracji, Członkom naszych środowisk – że w trudnych czasach jesteśmy razem, a nasza wspólnota jest źródłem nadziei na przyszłość.

Data publikacji: środa, 30. Grudzień 2020 - 12:30; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 2. Czerwiec 2021 - 16:32; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski