Dr Tomasz Snarski członkiem Komisji Zagranicznej Naczelnej Rady Adwokackiej

Tomasz SnarskiDr Tomasz Snarski (adiunkt w Katedrze Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii, adwokat) został wybrany do składu Komisji Zagranicznej Naczelnej Rady Adwokackiej. Do zadań Komisji należy: organizowanie międzynarodowej współpracy samorządu adwokackiego, inicjowanie i prowadzenie rozmaitych kontaktów z zagranicznymi stowarzyszeniami, samorządami i organizacjami prawniczymi, czy też organizacja konferencji i seminariów oraz przedsięwzięć badawczych o charakterze międzynarodowym. Pierwsze posiedzenie Komisji Zagranicznej NRA odbędzie się 15 czerwca w Warszawie. Warto dodać, że dr Tomasz Snarski jest też członkiem Komisji Współpracy z Zagranicą i Praw Człowieka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się na współpracę z Adwokaturą na istotnym polu współpracy międzynarodowej i umiędzynarodowienia dydaktyki i nauki prawa.

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 9. Czerwiec 2021 - 15:07; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 14. Czerwiec 2021 - 08:22; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski