Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2021

wpia

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji w środę, 6 października 2021 r. o godz. 10:00

Uroczystość odbędzie się w Auli im. prof. Mariana Cieślaka. Niestety, reżim pandemiczny zmusił nas do ograniczenia liczby uczestników – dlatego w uroczystości mogą wziąć udział tylko zaproszone pisemnie osoby, w tym - obok kadry akademickiej, partnerów i przyjaciół Wydziału - oczywiście przedstawiciele studentek, studentów i samorządu studenckiego. W uroczystej immatrykulacji ślubowanie złożą reprezentanci studentów 1. roku wszystkich kierunków (i wszystkich trybów) prowadzonych na naszym Wydziale. Uroczystość uświetni swoją obecnością Jego Magnificencja Rektor UG, prof. dr hab. Piotr Stepnowski.

Wykład inauguracyjny pt. "Prawo a film - między teorią a praktyką" wygłosi dr hab. Maciej Barczewski, prof. UG. Wkrótce po uroczystości w kanałach informacyjnych opublikujemy relację z wydarzenia.

Data publikacji: poniedziałek, 20. Wrzesień 2021 - 12:53; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 21. Wrzesień 2021 - 15:41; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski