Ogłoszenie wyborcze

KOMISJA WYBORCZA
WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI

zwołuje zebranie wyborcze nauczycieli akademickich zatrudnionych na Wydziale Prawa i Administracji na stanowisku profesora lub profesora uczelni albo posiadających stopień naukowy doktora habilitowanego(z wyłączeniem Dziekana, prodziekanów, dyrektorów instytutów bądź kierowników katedr) w celu podjęcia uchwały w przedmiocie przeprowadzenia wyborów przedstawicieli tej grupy nauczycieli akademickich do Rady Wydziału Prawa i Administracji na kadencję od 3 listopada 2021 r. do 31 sierpnia 2024 r.

Zebranie odbędzie się w dniu 5 października 2021 r. o godz. 12:30 w aplikacji MS Teams z wykorzystaniem MS Forms

Data publikacji: czwartek, 23. Wrzesień 2021 - 13:58; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 23. Wrzesień 2021 - 14:01; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski