Goście z Kenii i Gruzji już na Wydziale

Nasi goście z Kenii i Gruzji dotarli szczęśliwie na Wydział. Pani Dr Jane Wathuta (Strathmore University, Nairobi, Kenia) specjalizuje się w prawie rodzinnym, również w aspekcie międzynarodowym. Pani Claire Adonyi (Strathmore University, Nairobi, Kenia) zajmuje się naukowo zagadnieniami z zakresu międzynarodowego prawa karnego. W poniedziałek prodziekan ds. Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju dr hab. Marcin M. Wiszowaty, prof. UG przywitał i oprowadził obie panie po naszym Wydziale. Usłyszał wiele miłych słów o budynku i jego aranżacji. Dzisiaj odbędzie się spotkanie z trzecim z gości – p. dr. Levanem Gotua specjalistą z zakresu prawa finansowego z Caucasus University w Tbilisi (Gruzja). Wizyta naszych gości odbywa się w ramach programu mobilności akademickiej Komisji Europejskiej "Erasmus+". Od początku tego roku akademickiego gościliśmy już troje naukowców z Kazachstanu, Niemiec i Rosji. Wczoraj rozpoczęły się wykłady gościnne wizytujących nas wykładowców. O szczegółach informujemy na naszej (anglojęzycznej) stronie internetowej. Zapraszamy do udziału.

Prodziekan M.M.Wiszowaty składa serdeczne podziękowania Kierownikom i Pracownikom Katedry Prawa Cywilnego, Katedry Prawa Finansowego oraz Katedry Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii, a także Kołu Naukowemu Prawa Karnego za wzorową współpracę w opiece nad zagranicznymi gośćmi.

Data publikacji: środa, 8. Grudzień 2021 - 09:17; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 9. Grudzień 2021 - 13:41; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski