Kancelaria Adwokacka Kowalski-Obidzińska-Jackiewicz: płatne staże dla studentów WPiA UG

Kancelaria Adwokacka Kowalski-Obidzińska-Jackiewicz zaprasza studentki i studentów kierunku prawo prowadzonego na naszym Wydziale do aplikowania o uzyskanie płatnego stażu studenckiego:

- Jesteś studentką / studentem 4 lub 5 roku prawa?

- Interesujesz się prawem cywilnym / gospodarczym i chcesz sprawdzić praktyczną wartość swojej wiedzy akademickiej?

- A może zastanawiasz się nad wyborem dalszej ścieżki zawodowej?

- Oferujemy płatny #StażStudencki i możliwość poznania warsztatu pracy adwokata.

- Zamiast kazusów ćwiczeniowych możesz pomóc rozwiązywać rzeczywiste problemy naszych klientów.

Po ukończeniu stażu przewidujemy możliwość dalszej współpracy i zatrudnienia.

Preferujemy model współpracy w trybie hybrydowym, dostosowanym do planu zajęć akademickich.

Oferty zawierające list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji prosimy przesyłać drogą mailową na adres rekrutacja@biz-law.pl

wpia

Data publikacji: środa, 9. luty 2022 - 10:40; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 9. luty 2022 - 10:40; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski