edukacja

"Uniwersyteckie rozmowy o zrównoważonym rozwoju": dr hab. Grzegorz Wierczyński, prof. UG – o pokoju, sprawiedliwości i silnych instytucjach

Ostatnia modyfikacja: piątek, 2 Grudzień, 2022 - 08:34

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu, którego w ramach cyklu „Uniwersyteckie rozmowy o zrównoważonym rozwoju" udzielił dr hab. Grzegorz Wierczyński, prof. UG (Kierownik Katedry Informatyki Prawniczej). Wywiad dotyczył Celu 16: Pokój, sprawiedliwość, silne instytucje.

Wywiad przeprowadził p. Aleksander Piskorz, absolwent naszego Wydziału, a obecnie stażysta w Centrum.

Oferta: Studia w Taszkiencie

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 28 Listopad, 2022 - 15:54

banner

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Prawa i Administracji na spotkanie z Amirjonem Mardonovem i Madiną Nematovą z Tashkent State University of Law (TSUL), którzy zaprezentują oferty studiów na tej uczelni prawniczej.

TSUL jest najlepszą prawniczą uczelnią w Azji Środkowej, afiliowaną przy Ministerstwie Sprawiedliwości Uzbekistanu.

„ZDROWIE”: druga część Poradnika Prawnego WPiA UG dla Ukraińców

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 17 Listopad, 2022 - 11:02

Z przyjemnością informujemy, że w zakładce „Pomoc dla Ukrainy” opublikowaliśmy drugi odcinek Poradnika Prawnego WPiA UG dla Ukraińców. Najnowsza część Poradnika jest poświęcona tematyce ZDROWIA.

 

Autorami tej części Poradnika są: studentka kierunku prawo p. Katarzyna Latek oraz dr Marcin Michalak (opiekun naukowy) z Katedry Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej. Dziękujemy Autorom za ich pracę.