Sympozjum Studenckiej Poradni Prawnej i Okręgowej Izby Radców Prawnych: „Jak sporządzić dobrą opinię prawną?”

wpia

Serdecznie zapraszamy na sympozjum pt. "Jak sporządzić dobrą opinię prawną?", organizowane przez Studencką Poradnię Prawną WPiA UG, pod patronatem merytorycznym Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku, które odbędzie się dnia 25 marca 2022 roku (piątek) o godz. 10:00 na Audytorium B Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Podczas sympozjum referat wygłosi r. pr. Magdalena Witkowska – Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku, która przedstawi wystąpienie pt. „Jak sporządzić dobrą opinię prawną?”. Z kolei adw. dr Tomasz Snarski, kierownik Studenckiej Poradni Prawnej WPiA UG, przedstawi referat pt. „Opinia prawna z perspektywy klienta. Kilka uwag o metodyce sporządzania opinii prawnych z uwagi na kryterium komunikatywności".

Sympozjum ma charakter otwarty.

Serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia na facebooku:

wpia

Data publikacji: wtorek, 22. Marzec 2022 - 10:37; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 22. Marzec 2022 - 14:30; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski