Biblioteka Główna UG: szkolenie dotyczące bazy ProQuest

wpiaBiblioteka Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza pracowników oraz studentów na szkolenie poświęcone bazie Proquest - internetowej bazie publikacji elektronicznych.

ProQuest One Academic zapewnia dostęp do czterech podstawowych grup zasobów multidyscyplinarnych (ProQuest Central, Academic Complete, Academic Video Online i ProQuest Dissertations & Theses Global). Wszystkie te typy zasobów oferują opcję krzyżowego wyszukiwania w ramach przyjaznej użytkownikowi, elastycznej, dostosowanej do urządzeń mobilnych platformy ProQuest.

Szkolenie odbędzie się w dniu 29 marca, godzina 12.00, w  języku polskim. Poprowadzi je p. Agnieszka Studencka, Account Manager w ProQuest.

REJESTRACJA
(MS Teams)

Data publikacji: poniedziałek, 28. Marzec 2022 - 08:29; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Marzec 2022 - 08:29; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski