WYNIKI ZBIÓRKI DLA UKRAINY – podsumowanie w liczbach

Z przyjemnością i dumą publikujemy wyniki naszej Zbiórki ukazane w wybranych faktach i liczbach. Rezultaty są imponujące. Wszystko to - dobro i pomoc, które płynęły z Wydziału na Ukrainę, do osób potrzebujących na granicy oraz do uchodźców i ich gospodarzy w Trójmieście i okolicach – nie byłoby możliwe bez wspaniałego, szlachetnego zaangażowania dziesiątek Wolontariuszek i Wolontariuszy, bez ofiarności naszych Darczyńców, bez wsparcia władz Wydziału.

Szczególne podziękowania kierujemy do ELSA Gdańsk i Rady Samorządu Studentów WPiA UG – które koordynowały całą akcję.

W gronie Wolontariuszek i Wolontariuszy nasze szczególne podziękowania kierujemy do Studentek i Studentów oraz Absolwentek i Absolwentów (lista alfabetyczna):

Basia Błaszak

Dominika Daniszewska

Natalia Gołuńska

Anastasiia Hromiak

Wiktoria Kozłowska

Kinga Kunowska

Weronika Lewandowska

Natalia Matusiak

Zuzia Niepostyn

Basia Paciulewicz (absolwentka)

Ewa Romańska

Marta Rudaya

Agata Tusznio (absolwentka)

Marta Zalewska

Bartosz Choiński

Jan Łukasiewicz (absolwent)

Kacper Michałowski

Aleksander Piskorz

Oskar Ratajczak

Od strony władz i pracowników Wydziału akcję koordynowali dr hab. Marcin M. Wiszowaty i dr Olga Śniadach. Dziękujemy wszystkim Studentom_tkom, Pracownikom Naukowym i Administracyjnym, którzy wsparli naszą zbiórkę darami i pracą.

A oto wyniki:

wpia

Data publikacji: czwartek, 31. Marzec 2022 - 15:17; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 31. Marzec 2022 - 15:29; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski