Sukces Klubu Debat – zwycięstwo w ogólnopolskim Studenckim Turnieju Negocjacyjnym i Nagroda Ekspertów!

wpiaZ radością informujemy o spektakularnym sukcesie Klubu Debat „Ars Bene Dicendi” – koła naukowego działającego na naszym Wydziale.

W dniach 2 – 3 kwietnia 2022 r. w Warszawie, w Studenckim Turnieju Negocjacyjnym organizowanym pod auspicjami Szkoły Głównej Handlowej, starły się ze sobą najlepsze drużyny negocjacyjne z całej Polski walczące o tytuł Mistrzów Negocjacji.

Do finałów zakwalifikowały się aż dwie drużyny wystawione przez Klub Debat. Droga do finału prowadziła przez kilkustopniowe ogólnopolskie eliminacje.

Drużyna „Triumwirat” w składzie: Dominik Witek (student prawa, WPiA UG), Adrian Grala (absolwent WPiA UG i student SWPS) i Piotr Dmowski (student psychologii, SWPS) – jedna z dwóch drużyn Klubu – odniosła spektakularne zwycięstwo w minioną niedzielę i zajęła 1. miejsce w Studenckim Turnieju Negocjacyjnym w Warszawie ! Nie dość, że zwycięska drużyna zdobyła tytuł Mistrzów to na dodatek uzyskała najwyższe noty ekspertów we wszystkich czterech rundach Turnieju i tym samym – zwyciężyła także w kategorii najlepszego stylu negocjacji !

Zwycięstwo w STN oznacza automatyczne zakwalifikowanie się do Warsaw Negotiation Round (WRN). WNR to międzynarodowy turniej, w którym studenci z najlepszych uniwersytetów świata negocjują pod okiem wybitnych ekspertów.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy Zwycięzcom i Klubowi dalszych wspaniałych sukcesów !!

 

Więcej informacji o Klubie Debat znajdziecie na fanpage Ars Bene Dicendi:

wpia

wpia

wpia

wpia

wpia

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 7. Kwiecień 2022 - 11:21; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 11. Kwiecień 2022 - 08:09; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty