Dr hab. Dorota Pyć, prof. UG, Kierownikiem Centrum Badań nad Gospodarką Morską

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Rektora UG, prof. dr. hab. Piotra Stepnowskiego, dr hab. Dorota Pyć, prof. UG została powołana na funkcję Kierownika Centrum Badań nad Gospodarką Morską. Centrum jest nowopowołaną jednostką ogólnouczelnianą. Jego podstawowym celem jest promowanie i wspieranie rozwoju wszystkich obszarów gospodarki morskiej przez działania służące systematyzacji potrzeb badawczo-rozwojowych w interdyscyplinarny sposób.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Więcej informacji na temat nowego Centrum oraz  na głównej stronie Uniwersytetu Gdańskiego:

Data publikacji: poniedziałek, 17. Październik 2022 - 10:24; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 17. Październik 2022 - 10:24; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski