2022 Global Law Deans' Forum w Oksfordzie

W dniach 26-29 września 2022 r. w Oksfordzie odbyło się organizowane corocznie przez International Association of Law Schools (IALS) - 2022 Global Law Deans' Forum oraz 2002 Annual Meeting. Reprezentantami naszego Wydziału był Dziekan, dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG i Prodziekan ds. Kształcenia, dr hab. Małgorzata Balwicka-Szczyrba, prof. UG.

IALS to organizacja zrzeszająca dziekanów i wydziały prawa z całego świata. Prof. W. Zalewski jest członkiem Zarządu IALS obecnej kadencji. Tematem przewodnim tegorocznego Dorocznego Posiedzenia IALS było "Strategiczne przywództwo dla przyszłości", a Globalnego Forum Dziekanów: "Edukacja prawnicza po pandemii: wnioski".

wpia

Data publikacji: wtorek, 18. Październik 2022 - 09:16; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 19. Październik 2022 - 10:31; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty