Akademicki Budżet Obywatelski- głosujemy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów WPiA UG do wzięcia udziału w I edycji Akademickiego Budżetu Obywatelskiego! Z przyjemnością informujemy, że do etapu głosowania został dopuszczony projekt ogólnouniwersyteckiej strefy ZERO - STRESS na Wydziale Prawa i Administracji, który zakłada stworzenie kameralnego miejsca pracy i odpoczynku na parterze budynku w ogrodzie zimowym.

 

O projekcie:

Co chcemy zrobić? Zamierzamy stworzyć Strefę No – Stress, miejsce aktywnego odpoczynku, który umożliwi studentom chwilę wytchnienia od zabieganej codzienności, a także stworzy nowe okazje wymiany myśli pomiędzy młodymi naukowcami Wydziału Prawa i Administracji i całej społeczności akademickiej Uniwersytetu Gdańskiego.

Przedstawiamy Państwu plany wykorzystania przestrzeni znajdującej się na Wydziale Prawa i Administracji, wraz z proponowaną aranżacją wnętrza. Jesteśmy przekonani, iż nowoczesne i przytulne wykorzystanie tego miejsca wpłynie niebagatelnie na rozwój studentów oraz ich samopoczucie. Remont wskazanego przez nas skrzydła, będzie skutkowało większą integracją studentów nie tylko na samym wydziale Prawa i Administracji, ale także studentów innych wydziałów, którzy dzięki organizowanym w tym miejscu interdyscyplinarnych spotkań organizacji uczelnianych, będą mogli swobodnie wyrażać swoje idee oraz pomysły.

 

Głosowanie odbędzie się w dniach 17-24.10.

 

Wszelkie informacje dotyczące zgłoszonych projektów oraz formy głosowania dostępne są na stronie Akademickiego Budżetu Obywatelskiego:

wpia


 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 18. Październik 2022 - 09:30; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 19. Październik 2022 - 13:18; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski