Udział dr Magdaleny Łągiewskiej w konferencji ECLSA w Kopenhadze

Z przyjemnością informujemy, że dr Magdalena Łągiewska, adiunkt w Katedrze Prawa Międzynarodowego Publicznego oraz Dyrektor Instytutu Konfucjusza, w dniach 21-23 września 2022 r. wzięła udział w 16. edycji konferencji European China Law Studies Association na University of Copenhagen. Konferencja została zorganizowana przez Centre of Excellence for International Courts (iCourts), Duńską Narodową Fundację Badawczą, Study Hub for International Economic Law and Development (SHIELD), Centre for Private Governance (CEPRI) oraz Wydział Prawa Uniwersytetu w Kopenhadze. Podczas konferencji, dr Łągiewska wygłosiła referat pt. “Resolution of Sino-foreign disputes within the Chinese Free Trade Zones” oraz była moderatorem panelu pt. “Prawne aspekty chińskiej Inicjatywy Pasa i Szlaku”.

Data publikacji: poniedziałek, 24. Październik 2022 - 14:24; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 24. Październik 2022 - 14:24; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski