Spotkanie z Dyrektor i Wicedyrektor Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku

Dnia 10 listopada wizytę na naszym Wydziale złożyły: p. Barbara Bętkowska-Cela,  Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku oraz p. Bernadeta Szymków – Zastępca Dyrektora Izby ds. Kierowania Pionem Logistyki i Usług. Gości podejmował Prodziekan ds. Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju, dr hab. Marcin M. Wiszowaty, prof. UG.

W czasie spotkania omówiono liczne projekty przyszłej wspólnej współpracy Izby i Wydziału w zakresie szeroko rozumianej tematyki celno-skarbowej – szkoleń, konferencji, staży, warsztatów i innych wspólnych inicjatyw.

Data publikacji: czwartek, 17. Listopad 2022 - 11:49; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 17. Listopad 2022 - 11:49; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski