Dr hab. Jakub H. Szlachetko powołany na Kierownika Centrum Prawa Nowych Technologii

fotoZ dniem 1 grudnia 2022 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego rozpoczęło działalność Centrum Prawa Nowych Technologii - nowa jednostka organizacyjna, która zajmować się będzie badaniami i rozwojem, wdrożeniami oraz edukacją w zakresie prawa nowych technologii. To jedna z pierwszych jednostek tego typu w Polsce.

Kierownikiem Centrum mocą decyzji prof. dr hab. Piotra Stepnowskiego - Rektora UG, został dr hab. Jakub H. Szlachetko z Katedry Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego.

Data publikacji: poniedziałek, 2. Styczeń 2023 - 11:01; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: niedziela, 18. Czerwiec 2023 - 15:49; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty