uczelnia

Naukowcy z WPiA UG powołani w skład Doradczego Komitetu Prawnego przy MSZ

Ostatnia modyfikacja: sobota, 23 Marzec, 2024 - 11:42

Z przyjemnością informujemy, że dwoje naukowców z naszego Wydziału: dr hab. Dorota Pyć prof. UG (Kierownik Katedry Prawa Morskiego) oraz dr hab. Adam Wiśniewski prof. UG (Kierownik Katedry Prawa Międzynarodowego Publicznego) zostało powołanych w skład Doradczego Komitetu Prawnego przy Ministrze Spraw Zagranicznych.

Wywiad z prof. Hanną Suchocką - O przedsięwzięciach realizowanych w ramach Katedry Imiennej

Ostatnia modyfikacja: piątek, 23 luty, 2024 - 13:19

Od początku bieżącego roku akademickiego mamy zaszczyt gościć na Uniwersytecie Gdańskim wyjątkową osobę.
Kierownictwo nad Katedrą im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w roku akademickim 2023/2024 objęła prof. Hanna Suchocka – były Prezes Rady Ministrów, Minister Sprawiedliwości, Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej przy Stolicy Apostolskiej, a także wieloletni członek i honorowa przewodnicząca Komisji Weneckiej. 

[#wpiaugdumnyzabsolwentow] Luiza Struska (absolwentka 2009) - australijska Pani Notariusz

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 22 luty, 2024 - 12:11

W najnowszym (3) odcinku naszego cyklu #wpiaugdumnyzabsolwentow z przyjemnością prezentujemy rozmowę z p. Luizą Struską, absolwentką WPiA UG z 2009 r.

Pani Luiza Struska po studiach prawniczych na naszym Wydziale rozwija z sukcesami karierę w branży prawniczej w dalekiej Australii.

Zgodnie z formułą naszego cyklu - najpierw kilka słów "o sobie":

Portal eUczelnia w UG – milowy krok w obsłudze informatycznej uczelni

Ostatnia modyfikacja: piątek, 22 Wrzesień, 2023 - 10:31

wpiaNowoczesna i bezpieczna infrastruktura informatyczna będzie stopniowo wprowadzana w Uniwersytecie Gdańskim od 2 listopada. System eUczelnia ułatwi studentom, dziekanatom i administracji centralnej sprawną obsługę procesów związanych z dydaktyką i kształceniem. To krok milowy w rozwoju struktur informatycznych uczelni.