Medal Notariatu trójmiejskiego dla Dziekana i Prodziekana WPiA UG

Z przyjemnością informujemy, że z okazji 30-lecia Odrodzonego Notariatu Polskiego, w uznaniu dotychczasowej współpracy między Izbą Notarlalną w Gdańsku i naszym Wydziałem, Prezes Rady Izby Notarialnej w Gdańsku, p. Wacław Jankowski wręczył okolicznościowe medale Dziekanowi WPiA UG dr. hab. Wojciechowi Zalewskiemu, prof. UG i Prodziekanowi ds. Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju, dr. hab. Marcinowi M. Wiszowatemu, prof. UG.

Jak najszersze otwarcie się Wydziału na współpracę z samorządami prawniczymi oraz reprezentantami wszystkich zawodów prawniczych jest jednym z kluczowych celów władz dziekańskich WPiA UG i strategii Wydziału. Medale to nie tylko uznanie dla dotychczasowych działań, ale przede wszystkim zobowiązanie do pogłębiania i intensyfikacji naszej współpracy.

Data publikacji: sobota, 14. Styczeń 2023 - 18:13; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: sobota, 14. Styczeń 2023 - 18:14; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty