Medal „W Uznaniu Zasług dla Samorządu Radców Prawnych” dla Dziekana i Prodziekana WPiA UG

Z przyjemnością informujemy, że Dziekan WPiA UG dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG oraz Prodziekan ds. Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju dr hab. Marcin M. Wiszowaty, prof. UG, w czasie uroczystych obchodów 40-lecia Samorządu Radców Prawnych otrzymali Medale „W Uznaniu Zasług dla Samorządu Radców Prawnych”

Wyróżnienie dla Władz Dziekańskich to duży zaszczyt, ale przede wszystkim zobowiązanie do dalszej intensywnej pracy nad pogłębianiem i rozwijaniem współpracy z samorządem radcowskim.

Już w styczniu odbędzie się Bal Prawnika organizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UG, a na wiosnę 2023 zaplanowano pierwszą edycję Dnia Radcy Prawnego na naszym Wydziale.

Data publikacji: sobota, 14. Styczeń 2023 - 18:20; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: sobota, 14. Styczeń 2023 - 18:21; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty