Pożegnanie i życzenia dla p. Kierownik Teresy Ozorowskiej

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji, dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG wraz z obecnymi i byłymi członkami Kolegium Dziekańskiego oraz przedstawicielami administracji WPiA UG oficjalnie pożegnał dzisiaj p. Teresę Ozorowską, która udaje się na zasłużoną emeryturę. Wręczono kwiaty i złożono życzenia wszelkiej pomyślności.

Pani mgr Teresa Ozorowska była wieloletnią Kierownik Biura Dziekana – za kadencji aż 4 Dziekanów Wydziału. Tworzyła podwaliny tej instytucji na naszym Wydziale. Była współautorką projektu logo naszego Wydziału. Ostatnio pełniła funkcję Kierownika Biura Ochrony Danych Osobowych oraz Technik Multimedialnych.

Dziękujemy za wieloletnią, ofiarną pracę dla naszego Wydziału. Życzymy wiele sił, zdrowia i pomyślności w nowych przedsięwzięciach, a przede wszystkim – zasłużonego wypoczynku.

Data publikacji: poniedziałek, 30. Styczeń 2023 - 15:12; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: poniedziałek, 21. Sierpień 2023 - 11:20; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty