Dr hab. Anna Jurkowska-Zeidler prof. UG "Gwiazdą Umiędzynarodowienia" w kategorii "Gwiazda Zarządzania"

Z przyjemnością informujemy, że dr hab. Anna Jurkowska-Zeidler, prof. UG, Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej i Kierownik Katedry Prawa Finansowego na naszym Wydziale została laureatką nagrody "Gwiazda Umiędzynarodowienia" w kategorii "Gwiazda Zarządzania".

Tym prestiżowym wyróżnieniem nagradzane są osoby związane ze środowiskiem akademickim, które w sposób szczególny zasłużyły się w obszarze umiędzynarodowienia polskich uczelni. Pani dr hab. Anna Jurkowska - Zeidler, prof. UG została wyróżniona m.in. za zorganizowanie na UG konferencji „Solidarni z Ukrainą” i projektu mikrograntów dla ukraińskich naukowców. Dzięki programowi również na naszym Wydziale gościliśmy naukowców z dotkniętej wojną Ukrainy.

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UG, dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG wraz z całą społecznością Wydziału składa Pani Prorektor serdeczne gratulacje. Cieszymy się i życzymy licznych kolejnych sukcesów !

Więcej informacji o nagrodzie i Laureatce na stronie głównej Uniwersytetu Gdańskiego.

ajz2

Data publikacji: sobota, 11. luty 2023 - 09:28; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: sobota, 11. luty 2023 - 20:52; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty