Porozumienie o współpracy między WPiA UG a Pomorskim Oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Z przyjemnością informujemy, że dnia 7 lutego 2023 r. doszło na naszym Wydziale do zawarcia porozumienia o współpracy między Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego a Pomorskim Oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Strony porozumienia zobowiązały się do współpracy w zakresie działalności dydaktycznej i badawczej w obszarze nauk prawnych. Jej wymiarem będzie między innymi wsparcie przez przedstawicieli Pomorskiego Oddziału KIDP procesu dydaktycznego realizowanego na naszym Wydziale. Już w nadchodzącym semestrze doradcy podatkowi będą dzielić się ze studentami swoją praktyczną wiedzą z zakresu prawa podatkowego, zarówno w ramach „regularnych” wykładów i ćwiczeń, jak i w trakcie specjalnie organizowanych szkoleń. Planowana jest także organizacja wspólnych konferencji naukowych.

Porozumienie zostało podpisane przez Dziekana Wydziału Prawa i Administracji dr hab. Wojciecha Zalewskiego prof. UG oraz Przewodniczącego Zarządu Pomorskiego Oddziału KIDP Lecha Federa. W spotkaniu uczestniczyli także: Zastępca Przewodniczącego Zarządu Pomorskiego Oddziału KIDP Wiesław Szymański, Przewodnicząca Komisji ds. Promocji Zawodu Pomorskiego Oddziału KIDP Natalia Wasielewska oraz dr Przemysław Panfil z Katedry Prawa Finansowego.

Liczymy na owocną współpracę !

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 16. luty 2023 - 15:05; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: czwartek, 16. luty 2023 - 15:08; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty