Zaproszenie: III Kongres Młodej Nauki

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić studentów, doktorantów oraz pozostałych młodych naukowców na III Kongres Młodej Nauki.

Kongres Młodej Nauki jest cykliczną międzynarodową i multidyscyplinarną konferencją naukową, która w tym roku odbędzie się w dniach 6 – 8 lipca na Uniwersytecie Gdańskim.

 

W ramach projektu w kilkudziesięciu panelach młodzi naukowcy będą mogli zaprezentować wyniki swoich badań, przedyskutować tezy oraz nawiązać kontakty naukowe. Tematyka wystąpień w ramach konferencji nie jest ograniczona – przewidziane są wystąpienia m.in. z zakresu nauk ścisłych, eksperymentalnych, humanistycznych i społecznych.

Zapisy dla organizatorów paneli kończą się 17 marca lub w przypadku wyczerpania limitu miejsc. Natomiast, zapisy dla referujących rozpoczną się 27 marca i potrwają do 11 czerwca lub do czasu wyczerpania limitu miejsc.

 

Przypominamy, że członkowie społeczności akademickiej UG są zwolnieni z wszelkich opłat związanych z uczestnictwem w Kongresie.

 

Więcej informacji o

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 13. Marzec 2023 - 08:21; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 13. Marzec 2023 - 08:22; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski