Dr hab. Tomasz Widłak, prof. UG powołany na funkcję koordynatora UG w SEA-EU 2.0

Z przyjemnością informujemy, że dr hab. Tomasz Widłak prof. UG (pełnomocnik Dziekana WPiA UG ds. współpracy międzynarodowej) znalazł się w gronie nowych koordynatorów UG w aliansie SEA-EU 2.0, którym 13 marca br. Rektor UG prof. dr hab. Piotr Stepnowski wręczył nominację. Koordynatorzy będą reprezentować uczelnię podczas realizacji sześciu pakietów roboczych kolejnej edycji sojuszu. Zadanie (Task) 2.6, które koordynuje dr. hab. Tomasz Widłak nosi tytuł: "Development of a coherent legal framework, included Automatic Academic Recognition".

Warto dodać, że Kierownikiem projektu SEA-EU z ramienia UG jest dr hab. Anna Jurkowska-Zeidler, prof. UG - prorektor UG ds. współpracy międzynarodowej oraz kierownik Katedry Prawa Finansowego na naszym Wydziale.

Nowemu koordynatorowi oraz całemu zespołowi SEA-EU pod kierunkiem Pani Prorektor życzymy owocnej pracy i wielu sukcesów.

Więcej informacji na temat nominacji i zadań w ramach SEA-EU 2.0 na stronie głównej UG: https://ug.edu.pl/news/pl/4956/powolanie-koordynatorow-ug-w-sea-eu-20

seaeu20

Data publikacji: czwartek, 16. Marzec 2023 - 11:11; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: poniedziałek, 21. Sierpień 2023 - 11:18; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty