NOWA AKCJA: #wpiaugdumnyzabsolwentow

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci WPiA UG !

serdecznie zapraszamy do udziału w naszej nowej akcji. Mamy nadzieję, że na stałe zagości w naszych mediach.

Chcemy pochwalić się Państwa sukcesami, dokonaniami, osiągnięciami. Jesteśmy dumni z naszych Absolwentów!

Za mało jest okazji, aby o tym mówić, aby doceniać i chwalić nasze Absolwentki i Absolwentów - którzy świetnie radzą sobie na najróżniejszych zawodowych ścieżkach i w przeróżnych obszarach. A naprawdę nasz WYDZIAŁ, Państwa WYDZIAŁ - JEST DUMNY Z ABSOLWENTÓW !

W dziale naszej strony - Partnerzy i Absolwenci, a także w mediach społecznościowych Wydziału (LinkedIn, Instagram, Facebook - z hashtagiem #wpiadumnyzabsolwentow) - chcielibyśmy publikować informacje o naszych Absolwentach. Prosimy o nadsyłanie do nas informacji o Państwa sukcesach zawodowych oraz tych związanych z Państwa działalnością społeczną, artystyczną czy kulturalną - opublikowanych książkach, wystawach prac artystycznych, czy zdobytych nagrodach.  A może po studiach prawniczych, administracyjnych czy kryminologicznych - wybrali Państwo zupełnie inne pola aktywności - na których osiągają Państwo sukcesy - jako pisarze, aktorzy, malarze, muzycy lub w sporcie? To także bardzo nas interesuje i chętnie będziemy o tym informowali.

W dzisiejszej obrazkowej erze ważny jest także materiał ilustracyjny - dlatego prosimy o zdjęcia, którymi będzie można zilustrować newsa. Wiadomości i materiały prosimy nadsyłać pod adresem prodziekana ds. współpracy międzynarodowej i rozwoju, Marcina M. Wiszowatego

Naszą akcję rozpoczynamy dzisiaj od materiału o Absolwencie z 2011 r., który pomimo młodego wieku zdążył już opublikować 4 komentarze prawne i stał się ekspertem od elektrycznych hulajnóg. Z powodzeniem prowadzi praktykę prawniczą w Poznaniu - bo Absolwenci WPiA UG radzą sobie doskonale na każdym polu i w każdym miejscu! Zapraszamy do działu: Partnerzy i Absolwenci

#wpiadumnyzabsolwentow

Data publikacji: środa, 10. Maj 2023 - 09:51; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: środa, 10. Maj 2023 - 09:52; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty