Dyplomatorium kierunku Prawo

Informujemy, że trwa rejestracja na Dyplomatorium tegorocznych absolwentów kierunku „Prawo”, które odbędzie się w dniu 4 lipca 2023 r. w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegółowe informacje wraz z linkiem do formularza rejestracyjnego zostały przesłane studentom V roku prawa WPiA UG, studiującym według wszystkich trybów (stacjonarnie lub niestacjonarnie).

Rejestracja na Dyplomatorium jest obowiązkowa i trwa jeszcze tylko dzisiaj (16 maja 2023 r.) do godz. 20:00. To już zatem ostatni moment, aby się zapisać i wziąć udział w niezapomnianej imprezie zakończenia studiów.

Więcej informacji o Dyplomatorium już wkrótce na kanałach informacyjnych WPiA UG!

Data publikacji: wtorek, 16. Maj 2023 - 12:38; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 16. Maj 2023 - 12:39; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski