Powstało Uniwersyteckie Centrum Mediacji i Arbitrażu UG

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Senatu UG powołano Uniwersyteckie Centrum Mediacji i Arbitrażu.

Cieszę się, że kilkuletnie starania o utworzenie Centrum Mediacji zakończyły się sukcesem - powiedział Dziekan naszego Wydziału, dr hab. Wojciech Zalewski prof. UG, z którego inicjatywy powstało Centrum - Dziękuję wszystkim, którzy w tym procesie pomagali na różnych etapach. Zwłaszcza Katarzynie Stryjek i Beacie Czarneckiej Dzialuk. Dziękuję także naszym nieocenionym paniom profesor Annie Machnikowskiej i Joannie Kruczalak - Jankowskiej. Last but not least dziękuję panu doktorowi Jackowi Wałdochwi, że zgodził się przyjąć propozycję dyrektorowania Centrum! Będziemy go wspierać, tak jak od lat wspieramy ideę sprawiedliwości naprawczej!

Decyzją Rektora UG, pierwszym Dyrektorem Centrum został dr Jacek Wałdoch (Katedra Historii Prawa).

Całemu Centrum na czele z jego Dyrektorem życzymy owocnej pracy i wielu sukcesów.

Data publikacji: piątek, 26. Maj 2023 - 11:10; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: poniedziałek, 5. Czerwiec 2023 - 18:54; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty