Kongres Federacji Adwokatur Europejskich

Kongres Federacji Adwokatur Europejskich

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku w dniach 5-7 października 2023 roku organizuje Kongres (Intermediate Meeting) Federacji Adwokatur Europejskich FBE (The European Bars Federation/Fédération des Barreaux d’Europe). FBE jest międzynarodową organizacją o charakterze „non-profit”, założoną w 1992 roku. FBE zrzesza ponad 200 samorządów prawniczych reprezentujących przeszło 1 000 000 prawników z 20 krajów. W tym roku to samorządowi radcowskiemu z Gdańska przypadł zaszczyt organizacji jednego z najważniejszych wydarzeń Federacji, w którym biorą udział prawnicy z całej Europy.

Tematami przewodnimi tegorocznego, jesiennego Kongresu w Gdańsku, będą rządy prawa, odbudowa Ukrainy oraz ChatGPT. Coroczne spotkania to doskonała okazja do nawiązania bliższego dialogu i wypracowania modelu współpracy, który może przełożyć się na pozytywne zmiany na europejskim rynku prawniczym w przyszłości.

 

Wszelkie informacje dotyczące Kongresu znajdują się

 

Przedstawiciele świata nauki mogą wziąć udział w Kongresie na preferencyjnych warunkach rejestrując się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. W formularzu rejestracyjnym znajdują się również informacje co do warunków uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy!

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 19. Wrzesień 2023 - 12:16; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 19. Wrzesień 2023 - 12:29; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski