Akademicki Budżet Obywalelski - zagłosuj!

ABO

Według Słownika Języka Polskiego człowiek solidarny to ten, który poczuwa się do współodpowiedzialności i współdziałania. Nasza Społeczność Akademicka bez wątpienia jest solidarna i udowodniliśmy to wielokrotnie.

Wierząc właśnie w solidarność naszej Społeczności, przypominamy, że dzisiaj rozpoczęło się głosowanie na projekty ABO UG, wśród których jest projekt naszych Studentów pt. Plan ogólnouniwersyteckiej strefy ZERO-STRESS na WPiA UG – kontynuacja. Na liście projektów znajduje się on pod numerem 1.
W celu oddania głosu wystarczy zalogować się do Portalu Studenta, otworzyć zakładkę „Akademicki Budżet Obywatelski” i zaznaczyć projekt, na który chce się zagłosować.
Głos można oddać na Wydziale, w domowym zaciszu i w każdym innym miejscu – stojąc w kolejce po kawę, czekając na tramwaj, czy też SKMkę. Zagłosować można także przy stoisku zlokalizowanym na wprost głównego wejścia na naszym Wydziale. Dyżury codziennie będą tam pełnili niestrudzeni Członkowie Rada Samorządu Studentów WPiA UG. Przy okazji można posłuchać dobrej muzyki :)

Możliwości jest wiele, to tylko dwie minuty, a zatem, czy Ty oddałeś już swój głos w ABO UG?

ABO

Studenci naszego Wydziału zawsze mogą liczyć na wsparcie Dziekana :)

Data publikacji: poniedziałek, 23. Październik 2023 - 12:44; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Grudzień 2023 - 16:23; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty