Otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Mediacji i Arbitrażu

W piątek, 20 października, na naszym Wydziale odbyło się uroczyste otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Mediacji i Arbitrażu. Wydarzenie to zostało połączone z I Forum Akademickich Ośrodków Mediacyjnych, co pozwoliło zgromadzić gości reprezentujących kilka uniwersytetów, którzy podzielili się z nami swoim doświadczeniem w budowie ośrodków mediacyjnych. Cieszył także udział sędziów, przedstawicieli samorządów prawniczych, kuratorów oraz studentów i licealistów. Alternatywne metody rozwiązywania sporów coraz śmielej wkraczają do systemu sądownictwa polskiego.

Dyrektor UCMiA
dr Jacek Wałdoch

Data publikacji: poniedziałek, 23. Październik 2023 - 12:51; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 23. Październik 2023 - 13:34; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski