Seminarium pt. „Bieżące problemy orzecznicze związane z sądową kontrolą bezczynności organów administracji publicznej oraz wybrane zagadnienia prawa budowlanego”

W dniu 25 listopada 2022 r. odbyło się seminarium pt. „Bieżące problemy orzecznicze związane z sądową kontrolą bezczynności organów administracji publicznej oraz wybrane zagadnienia prawa budowlanego” zorganizowane przez Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gdańsku, Katedrę Prawa Administracyjnego Uniwersytetu Gdańskiego oraz Katedrę Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego Uniwersytetu Gdańskiego. Seminarium zostało przeprowadzone w budynku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku.

Podczas seminarium wystąpienia zaprezentowali sędzia NSA Zdzisław Kostka, dr Michał Miłosz z Katedry Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego oraz dr Paweł Mierzejewski (sędzia WSA w Gdańsku).

Załącznik Rozmiar
Program seminarium 66.25 KB

Data publikacji: piątek, 15. Grudzień 2023 - 10:31; osoba wprowadzająca: Michał Miłosz Ostatnia zmiana: piątek, 15. Grudzień 2023 - 10:58; osoba wprowadzająca: Michał Miłosz