Relacja: Seminarium Etyki Prawniczej

W ostatnim czasie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Seminaria z Etyki Prawniczej”, organizowane przez dr. hab. Sebastiana Sykunę, prof. UG.

Gościem specjalnym tego wydarzenia była prof. Hanna Suchocka – były Prezes Rady Ministrów, Minister Sprawiedliwości, Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej przy Stolicy Apostolskiej oraz honorowa Przewodnicząca Komisji Weneckiej.

Seminarium stanowiło jedną z inicjatyw towarzyszących objęciu przez prof. Hannę Suchocką Katedry im. Eugeniusza Kwiatkowskiego na Uniwersytecie Gdańskim w roku akademickim 2023/2024.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia!

Data publikacji: piątek, 15. Marzec 2024 - 13:15; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 15. Marzec 2024 - 13:15; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski