Dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG zarekomendowany Jego Magnificencji Rektorowi Uniwersytetu Gdańskiego jako kandydat na Dziekana Wydziału!

Dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG Dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG został dziś, 15 marca 2024 r., zdecydowaną większością głosów zarekomendowany Jego Magnificencji Rektorowi Uniwersytetu Gdańskiego przez Radę Wydziału Prawa i Administracji UG jako kandydat na Dziekana Wydziału!

Rada Wydziału została otwarta przez Przewodniczącego Komisji Wyborczej dra hab. Krzysztofa Grajewskiego, prof. UG zaś prowadzenie obrad powierzono prof. Jerzemu Zajadło. Rada Wydziału w głosowaniu tajnym opowiedziała się za rekomendacją jedynego Kandydata — dr. hab. Wojciecha Zalewskiego, prof. UG na kolejną kadencję w roli Dziekana Wydziału.

W krótkim wystąpieniu po ogłoszeniu wyników Pan Dziekan przypomniał priorytety, o których mówił w czasie spotkania z kandydatem w dniu 28.02.2024 r. "We wspólnocie jest nasza siła!“ Wspólnie będziemy więc stawać przed wyzwaniami, jakie stwarzają nowe technologie, umiędzynarodowienie czy zmiany pokoleniowe.

Tymczasem serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, będąc przekonanymi, że ta wspólna praca przysłuży się dynamicznemu rozwojowi Wydziału.

Data publikacji: piątek, 15. Marzec 2024 - 13:35; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 15. Marzec 2024 - 14:45; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski