Otwarcie Galerii "Palarnia" na WPiA - wystawa prac Marka Okrassy

W najbliższych dniach od piątku 17.05. do wtorku 21.05.  na Wydziale Prawa i Administracji UG w Galerii "Palarnia"  oraz otoczeniu (na pierwszym piętrze przy wyjściu z Auli) odbędzie się wystawa prac Marka Okrassy.

Dziekan WPiA dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie Galerii i Wystawy w piątek 17.05 o godz. 9.30 oraz na Finisaż z udziałem autora prac we wtorek 21.05. o godz. 17.00.
Zapraszamy również do oglądania wystawy!

Marek Okrassa jest znakomitym twórcą, rozpoznawalnym i cenionym na rynku sztuki. W ciągu wielu lat działalności artystycznej wypracował indywidualny styl, który cechują zamiłowanie do groteski, intertekstualność i doskonały warsztat. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, ilustracją, plakatem, projektowaniem graficznym i serigrafią. Współpracował jako ilustrator z wieloma wydawnictwami, między innymi z Art Crowd Magazine z Nowego Jorku, Newsweekiem, Twoim Stylem i wieloma innymi.


Otwarcie Galerii "Palarnia" na WPiA - wystawa prac Marka Okrassy

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 15. Maj 2024 - 12:47; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 15. Maj 2024 - 12:48; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski