Rozstrzygnięcie konkursu "Dydaktyk Roku 2024"

Rozstrzygnięcie konkursu "Dydaktyk Roku 2024"Z przyjemnością przekazujemy informację od RSS WPiA:

Od 10 do 31 maja, grupa co najmniej 10 osób aktualnie studiujących na naszym Wydziale miała możliwość zgłoszenia swoich ulubionych dydaktyków_czek do kolejnej edycji naszego Konkursu, czyli do Dydaktyka Roku 2024.

Przypomnijmy, że celem Konkursu jest wyłonienie dydaktyka_czki cieszącego_j się uznaniem społeczności studenckiej oraz osiągającego_j wysoką jakość pracy dydaktycznej.

Po otrzymaniu od Was wszystkich zgłoszeń konkursowych, nasze Jury zaczęło oceniać dydaktyków_czki pod względem poniższych kryteriów:

•  konsekwencji

•  prostudenckości

•  kontaktu ze studentami

•  atrakcyjnej formy zajęć i przekazywania treści

•  wsparcia studentów merytorycznie i technicznie

Po dokładnym przeliczeniu wszystkich głosów Jury ostatecznie zdecydowało kto powinien otrzymać tytuł Dydaktyka Roku 2024!

A teraz poprosimy o werble!
Dydaktykiem Roku 2024 zostaje dr Andrzej Lewna, asystent w Katedrze Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii!
Jury konkursowe postanowiło również nagrodzić wyróżnieniem dr. Grzegorza Julke adiunkta w Katedrze Postępowania Cywilnego.

Serdecznie gratulujemy laureatowi, wyróżnionemu dydaktykowi oraz pozostałym zgłoszonym dydaktykom_czkom!

Data publikacji: środa, 12. Czerwiec 2024 - 14:44; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 13. Czerwiec 2024 - 13:25; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski