konkurs

Krzyżówka wydziałowa (z łaciną w tle) – lista zwycięzców

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 20 Maj, 2024 - 15:46

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w zorganizowanym przez Bibliotekę Prawną WPiA UG konkursie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, w dniach 08.05-15.05.2024, trzy nagrody główne ufundowane przez Dziekana WPiA UG, profesor Annę Machnikowską i profesora Tomasza Bąkowskiego oraz BUG przypadły w udziale następującym osobom:

Wręczenie nagród w VI Konkursie o Nagrodę Rzecznika Finansowego

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 22 luty, 2024 - 12:07

Z radością śpieszymy poinformować, że w czasie uroczystości wręczenia nagród w VI Konkursie o Nagrodę Rzecznika Finansowego za najlepszą pracę magisterską i licencjacką z zakresu ochrony klienta na rynku finansowym, uhonorowany nagrodą I stopnia został mgr Marcel Myśliński — doktorant w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych UG, absolwent "Ubezpieczeń-studiów interdyscyplinarnych".

RELACJA - Praca zdalna nie zagraża prawu do odpoczynku i prywatności pracownika - finał konkursu wiedzy o prawie pracy w formie debaty oksfordzkiej

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 23 Styczeń, 2024 - 13:34

Kiedy ostatnio przekonali Państwo swego rozmówcę do zmiany poglądu na to jak się rzeczy mają naprawdę w Państwa dziedzinie nauki? A może częściej zdarza się, że Państwo zmieniają pogląd w wyniku rzeczowej wymiany argumentów z rozmówcą, który reprezentuje inny punkt widzenia? Publicznie najlepiej zrobić to w formie debaty oksfordzkiej.

Znalazłem taką niszę, więc piszę.

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 12 Grudzień, 2023 - 11:11

Słowa pracownika naszej Katedry dra Karola Gregorczuka zawisły w "Książką i Kawą" kawiarnio-księgarni na WNS. Ten cytat został uznany za cytat tygodnia i umieszczony w ramce na ścianie księgarni.  W służy to inspiracji czytelników i gości, aby dzielić się z nimi przemyśleniami różnych osób. Chodzi o pobudzenie refleksji nad językiem, kształtowanie czytelniczych postaw, zachętę do czytania i pisania.