ZAPROSZENIE DLA STUDENTÓW: "Autumn School of Legal Writing and Related Global Legal Skills"

Serdecznie zapraszamy studentów do udziału w Erasmus+ BIP (Blended Intensive Program) pt. "Autumn School of Legal Writing and Related Global Legal Skills", organizowanym przez nasz partnerski Wydział Prawa Uniwersytetu Masaryka w Czechach, we współpracy z University for Continuing Education w Krems (Austria) oraz z Universität Würzburg (Niemcy).

Udział w programie BiP daje studentom WPiA UG możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia w zakresie międzynarodowych umiejętności prawniczych, a także punkty ECTS.

To doskonała okazja do rozwoju zawodowego i osobistego!

Pełne informacje o programie dostępne są na stronie: https://legalwriting.law.muni.cz/content/en/

Pobyt w Brnie (Czechy) jest zaplanowany w dniach 21 – 25.10.2024 r.

Wydział Prawa i Administracji UG dysponuje 5 miejscami dla naszych studentów.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod adresem e-mail.

Termin zgłaszania udziału: 23.09.2024.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Erasmus+ BIP !!

"Autumn School of Legal Writing and Related Global Legal Skills"

Data publikacji: piątek, 13. Wrzesień 2024 - 14:52; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: piątek, 13. Wrzesień 2024 - 14:54; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty