Nominacje Prodziekanów

Rozpoczęła się nowa kadencja rektora, senatu i dziekanów 2024-28. W dniu 16 września 2024 roku Rektor UG prof. dr hab. Piotr Stepnowski wręczył dotychczasowym Prodziekanom Wydziału Prawa i Administracji powołania na stanowiska na następne cztery lata.

JM Rektor wręczył nominacje dr hab. Małgorzacie Balwickiej-Szczyrbie, prof. UG-Prodziekan ds. Kształcenia, dr. hab. Piotrowi Uziębło, prof. UG-Prodziekanowi ds. Nauki oraz dr. hab. Marcinowi Wiszowatemu, prof. UG-Prodziekanowi ds. Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju.

Życzymy władzom dziekańskim WPiA UG samych sukcesów i owocnej pracy przez najbliższe cztery lata!

Nominacje Prodziekanów

Data publikacji: wtorek, 17. Wrzesień 2024 - 08:16; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Wrzesień 2024 - 08:19; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski