Konferencja: Multimedia w prawie autorskim. Muzyka. Film. Fotografia

W dniu 25 kwietnia 2014 roku, w przededniu Światowego Dnia Własności Intelektualnej, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się organizowana przez Koło Naukowe Prawa Własności Intelektualnej UG Konferencja „Multimedia w prawie autorskim. Muzyka, film, fotografia”. Celem wydarzenia jest propagowanie poszanowania praw autorskich, a także wymiana doświadczeń oraz dyskusja nad problemami związanymi z przedmiotem praw autoskich, jak również sposobami ich rozwiązywania.  Wydarzenie to ma za zadanie odpowiedzieć na pytania: czy prawo daje należytą ochronę twórcom, czy może związuje ręce menadżerom kultury i organizacjom? Jakie postulaty zmian powinny być wysuwane w prawie autorskim? Wśród zaproszonych prelegentów znjadują się zarówno wybitni prawnicy specjalizujący się w dziedzinie prawa autorskiego, jak również artyści, menadżerowie kultury i organizacje, które na co dzień spotykają się w swojej działalności z zagadnieniami z zakresu prawa autorskiego.

Konferencja podzielona będzie na cztery panele:
- panel ogólny,
- muzyka,
- film,
- fotografia.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 25 kwietnia 2014 roku, o godzinie 9:30 na audytorium C na Wydziale Prawa i Administracji UG.

Załącznik Rozmiar
Program Konferencji 186.07 KB

Data publikacji: wtorek, 15. Kwiecień 2014 - 09:21; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski