IV Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego "Prawo Żeglugi Morskiej"

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wczorajszej Konferencji:

Katedra Prawa Międzynarodowego Publicznego, Katedra Prawa Morskiego oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk mają przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Morskiego „Prawo żeglugi morskiej”, która odbędzie się 26 lutego 2015 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Tradycyjnie już celem spotkania jest stworzenie platformy do podjęcia debaty o sprawach morskich oraz wymiana poglądów przez prawników i przedstawicieli świata nauki a także przedsiębiorców z sektora gospodarki morskiej i studentów z różnych ośrodków akademickich w Polsce.

Konferencja została podzielona na trzy panele tematyczne:

I           Statek w żegludze morskiej

II          Przewóz i korzystanie ze statku

III         Ubezpieczenia morskie

Szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: www.prawo-morskie.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga natomiast wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem dostępnego formularza.

Wszelkie pytania należy kierować na adres mailowy: prawo-morskie@elsa.org.pl

Data publikacji: sobota, 10. Styczeń 2015 - 20:11; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski Ostatnia zmiana: piątek, 27. luty 2015 - 10:32; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Rosenkiewicz