Uroczystość zakończenia XVI edycji Szkoły Prawa Niemieckiego

W dniu 23 kwietnia 2015 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Szkoły Prawa Niemieckiego. Pan Dziekan Wydziału Prawa i Administracji prof. UG, dr hab. Jakub Stelina wręczył dyplomy najlepszym absolwentom:

Panu Konradowi Kowalskiemu
Panu Mateuszowi Berent
Pani Małgorzacie Masłyk
Pani Joannie Janickiej – Lont.

Szczególnym wyróżnieniem było wręczenie Panu Konradowi Kowalskiemu potwierdzenia uzyskania stypendium LL.M. za najlepiej napisany egzamin końcowy. Słuchacze kursu w semestrze zimowym uczestniczyli w zajęciach  na Wydziale Prawa i Administracji  w Gdańsku, a następnie spędzili dwa tygodnie na wyjeździe studyjnym na Rechtswissenschaftliche Fakultät Universität w Kolonii. Podczas pobytu w Kolonii brali udział w intensywnych zajęciach językowych, a po wykładach uczestniczyli w programie kulturalnym. W listopadzie 2014 roku studenci przystąpili do egzaminu końcowego  weryfikującego wiedzę zdobytą podczas całego  kursu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Szkoła Prawa Niemieckiego  Szkoła Prawa Niemieckiego Szkoła Prawa Niemieckiego Szkoła Prawa Niemieckiego

Data publikacji: środa, 29. Kwiecień 2015 - 08:07; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: środa, 29. Kwiecień 2015 - 08:23; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski