Zeszyty Naukowe Rady Kół Naukowych WPiA UG nr 2

Rada Kół Naukowych WPiA UG po raz kolejny ma przyjemność zaprosić wszystkich studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego do przesyłania studiów, artykułów oraz glos swojego autorstwa. Przygotowywany numer, wzorem poprzedniego, będzie miał charakter interdyscyplinarny. Propozycja publikacji w „Zeszytach Naukowych Rady Kół Naukowych Wydziału Prawa i Administracji UG” skierowana jest do studentów chcących rozwijać swoją wiedzę oraz warsztat badawczy pod opieką pracowników naukowych WPiA UG.

Do zgłoszenia artykułu konieczne jest wypełnienie:

1.      opinii,

2.      oświadczenia,

3.      zapoznanie się z regulaminem zeszytów,

4.      regulaminem wyboru prac.

Mail-e z artykułami prosimy nadsyłać według wzoru:

Temat: imię i nazwisko- ZESZYTY NAUKOWE RKN WPiA UG

TERMIN: 29.02.2016

ADRES: rknwpia@poczta.prawo.ug.edu.pl

Załącznik Rozmiar
Opinia 298 KB
Oświadczenie 298.85 KB
Regulamin zeszytów naukowych 198.2 KB
Regulamin wyboru prac 130 KB

Data publikacji: czwartek, 29. Październik 2015 - 11:23; osoba wprowadzająca: Marceli Spuła Ostatnia zmiana: czwartek, 29. Październik 2015 - 11:33; osoba wprowadzająca: Marceli Spuła