Międzynarodowa Konferencja Prawa Własności Intelektualnej i Prawa Nowych Technologii, Gdańsk 20 XI 2015 r.

W dniu 20 listopada 2015 r. Centrum Prawa Własności Intelektualnej WPiA UG organizuje na naszym Wydziale Międzynarodową Konferencję Prawa Własności Intelektualnej i Prawa Nowych Technologii pt. "Value of Information: Intellectual Property, Privacy and Big Data". W konferencji wezmą udział przedstawiciele m. in. ONZ, Komisji Europejskiej, Uniwersytetu Oksfordzkiego, Uniwersytetu w Cambridge, Uniwersytetu Londyńskiego, Uniwersytetu Sztokholmskiego, IIT Chicago-Kent College of Law, Cardozo School of Law oraz Instytutu Maksa Plancka w Monachium.
Szczegółowe informacje odnośnie konferencji dostępne są na stronie internetowej: www.ipconference2015.ug.edu.pl

Data publikacji: wtorek, 10. Listopad 2015 - 08:32; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: wtorek, 10. Listopad 2015 - 08:32; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski