Konferencja Naukowa Prawa Pacjenta "Granice autonomii pacjenta"

W dniach 15-16 kwietnia 2016 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku odbyła się Konferencja Naukowa Prawa Pacjenta "Granice autonomii pacjenta". W pierwszym panelu wyżej wymienionego wydarzenia referat pt. "Zdrowie rozrodcze a autonomia prokreacyjna - szanse i zagrożenia" wygłosił doktorant naszego Wydziału - mgr Piotr Zieliński. W drugim dniu konferencji referat pt. "Zgoda pacjenta na zabieg medycyny estetycznej w kontekście odpowiedzialności karnej lekarza" wygłosiła studentka V roku prawa - Sylwia Makowska. Konferencja zgromadziła wielu znamienitych gości. Udział w wydarzeniu wzięli m. in. dr hab. Maria Boratyńska (UW), dr hab. Beata Janiszewska (UW), dr Kinga Bączyk-Rozwadowska (UMK), dr Tomasz Sroka (UJ) oraz wielu innych ekspertów, doktorantów i studentów.

Data publikacji: piątek, 22. Kwiecień 2016 - 08:32; osoba wprowadzająca: Marceli Spuła Ostatnia zmiana: piątek, 22. Kwiecień 2016 - 08:32; osoba wprowadzająca: Marceli Spuła