Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16 grudnia br. zmarł jeden z członków naszej społeczności akademickiej, student II roku Prawa, Michał Kumor

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16 grudnia br. zmarł jeden z członków naszej społeczności akademickiej, student II roku Prawa, Michał Feliks Kumor. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 21 grudnia 2016r. o godzinie 12.00 mszą św. żałobną w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Dywitach.

W imieniu całej społeczności akademickiej składamy wyrazy współczucia Rodzinie i Przyjaciołom zmarłego.

Data publikacji: wtorek, 20. Grudzień 2016 - 23:37; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: wtorek, 20. Grudzień 2016 - 23:37; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski